hindabhindab
hindab

HINDAB - Hydraulik & Industriservice AB

Kontakt


Vetlanda

Nässjö

Tranås
​​​​​​​


karta1karta1
karta

I BEHOV AV JOURSERVICE?

HINDAB har inte en formell jourservice, men i den mån detta är möjligt, ställer vi alltid upp för dig som kund hos oss. Sök oss på respektive mobiltelefonnummer. 
​​​​​​​

KOSTNAD

Måndag - Torsdag (16:30 - 22:00) ​800:- exkl. moms
Fredag - Måndag (16.30 - 07.00)  1500:- exkl. moms   
Samt helgdagar och helgdagsaftnar samt alla nätter.
Stig Helgesson
Butik
0383--101 25
Jourtel kväll: 076-811 6073
Jan Kronblad NYJan Kronblad NY
Jan Kronblad NY
Jan Kronblad
Butik
0383-101 25
Jourtel kväll: 072- 531 66 35
CHRISTER1CHRISTER1
CHRISTER1
Christer Nilsson
Butik
0383-101 25
Jourtel kväll: 073-068 65 51

Simon Karlsson
Butik
0383--101 25
​​​​​​​
simon@hindab.se

Vetlanda

Mattias Johansson ​​​​​​​
Utesäljare
070-569 98 50​
JohanJohan
Johan
Johan Berg
Utesäljare
070-448 66 43

Nässjö

LasseLasse
Lasse
Lasse Friman
Platschef
0380-184 00
Jour kväll 072-515 24 28

​lasse@hindab.se
HelgeHelge
Helge
Magnus "Helge" Helgesson
Butik
0380-184 00
Jour kväll: 070- 7880673

helge@hindab.se
BenganBengan
Bengan
Bengt-Ove "Bengan" Wiktorsson
Butik
0380-184 00
Jour kväll:070-585 2008

​bengan@hindab.se
JohanJohan
Johan
Johan Berg
Utesäljare
070-448 66 43

johan@hindab.se

Tranås

SorenNY2SorenNY2
SorenNY2
Sören Åkesson
Platschef
0140-161 56
Jourtel kväll: 072-566 77 55
Jocke TrNY2Jocke TrNY2
Jocke TrNY2
Joakim Olofsson
Butik
0140-161 56
Jourtel kväll: 076-767 1037
MathsNY21MathsNY21
MathsNY2
Maths Enell
Butik
0140-161 56
Jourtel kväll: 070-376 6220
Robin Rosell
Butik
0140-161 56
JonssonNY2JonssonNY2
JonssonNY2
Tomas Jonsson
Utesäljare
070-358 61 86

Administration - Övrigt

CarinaCarina
Carina
Carina Fyhr
Administration
Direkt tel 0383-105 08
Magnus Kraft
Supportresurs

 
magnus@hindab.se
TFTF
TF
Tomas Fyhr
VD
070-190 8275